News

Ścieżka dźwiękowa inspirowana filmem Sylwestra Latkowskiego pt. „Moja walka – Mamed Khalidov”.

Ten wyjątkowo szczery film opowiada o kulisach kariery, wzlotach i upadkach mistrza KSW w wadze średniej Mameda Khalidova. Pokazuje także od kulis historię MMA w Polsce.

Temat „mojej walki” zainspirował artystów hip-hopowych do udziału w soundtracku. W premierowych utworach opowiadają o swoich ulicznych bitwach na rymy i pięści, zmaganiach z przeciwnościami losu, walce z samym sobą, słabościami, przezwyciężaniem chorób czy nałogów.

Pierwszym singlem promującym to wyjątkowe wydawnictwo jest utwór HIFI – „Świat na barkach”.

Kilka słów Dioxa, współzałożyciela zespołu hip-hopowego HiFi o projekcie: 

„Gdy dostałem propozycję nagrania utworu do filmu o polskim MMA bardzo się ucieszyłem. Od zawsze interesowały mnie sporty walki i było to dla mnie duże wyróżnienie, że mogę zrobić singiel do filmu. Statystyk i fighter ze mnie raczej żaden - ale kibic jak najbardziej. Oglądam regularnie gale UFC, KSW, PLMMA i wszystko co jest związane z ringiem i klatką. Interesują mnie też zawodnicy nie tylko w ringu ale również w czasie wywiadów czy przygotowań do walk. Bardzo cenię Mameda jako sportowca, lubie Kornika i dopinguję go bardzo mocno, cenię Karola Bedorfa, Materlę. Z UFC wiadomo... Jones, Silva, Hendo-bomber, Mir.”


Wróć